
93 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Синій |
| Тип застежки | Блискавка |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Стан | Новий |