

875 ₴
Показати оптові ціниFragrance World Belle Dolce Red Dellice — це аромат-гра, побудований на зіткненні протилежностей. Він звучить як солодка провокація: яскравий, соковитий і водночас глибокий, ніби червона помада на фоні оголеного тіла. Тут немає передбачуваності — лише контрасти, що притягують.
Перший подих — холодний і вибуховий. Лічі та рожевий грейпфрут іскряться свіжістю, червоне яблуко додає хрумкої солодкості, а чорна смородина вносить темну, майже винну кислинку. Це початок, де наївність межує зі зухвалістю.
Серце аромату — тепліше й емоційніше. Класичні квіти — троянда й жасмин — раптом заграють по-іншому поруч із лісовими ягодами та малиновим цвітом. Ніжність тут не тиха, а жива, соковита, з легким відтінком дикості. Квіти більше не скромні — вони зваблюють.
Фінал — найцікавіший контраст. Повітряна солодкість цукру та квітки ванілі стикається з прохолодою моху й чистотою мускусу, а тепла амбра з’єднує ці полюси в оксамитовий, магнетичний шлейф. Солодке стає глибоким, м’яке — впевненим, а жіночність — небезпечно привабливою.
Belle Dolce Red Dellice — аромат для тих, хто не обирає між «ніжною» і «сміливою». Він для жінки, яка поєднує обидва образи й змінює їх за настроєм, залишаючи після себе слід контрастів, що неможливо забути.
Аромати: Квіткові, Фруктові
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fragrance World |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Фруктові, Квіткові |
| Початкова нота | Лічі, Чорна смородина, Рожевий грейпфрут, Червоне яблуко |
| Нота серця | Дикі ягоди, Жасмин, Троянда |
| Кінцева нота | Квітка ванілі, Цукор, Мох, Амбра, Мускус |
| Класифікація | Мас маркет |
| Об`єм | 100 мл |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Оригінальність | оригінал |